KONST / Litografier / Litografi 16165073
nr 1616 5073
Litografi
Spanien, "La puerta del Sol". Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:57:24
27/4 13:16:39
28/4 16:47:44
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor